
Cuptor cu microunde Vesta MWO-M2007BL
| Adincimea | 35 cm |
| Caracteristici și funcții | temporizator |
| Culoarea | negru |
| Deschiderea ușii | clanta |
| Diametrul plăcii rotative | 24.5 cm |
| Display | nu |
| Garantie | 24 l |
| Iluminat interior | da |
| Inaltimea | 26.2 cm |
| Latimea | 45.2 cm |
| Numărul de niveluri de putere | 6 |
| Producător | Vesta |
| Putere de iesire | 700 W |
| Semnal sonor | da |
| Tip control: | mecanic |
| Volum | 20 l |
| Tip | cuptor cu microunde solo |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Perfectă calitate și garanție oficială de la producător Vesta. Bogat sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a magazinului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!











































































































































