
Masina de gaurit si insurubat cu acumulator BOSCH GSR 180-Li
| Baterii incluse | 2 |
| Box | da |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Control electronic de rotație | da |
| Cuplu Max | 54 Нm |
| Diametrul mandrinei | 13 mm |
| Echipamente | al doilea acumulator, încărcător |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 1.6 kg |
| Max. diametru de gaurire (lemn) | 35 mm |
| Max. diametrul de gaurire (beton) | 8 mm |
| Max. diametrul de gaurire (metal) | 10 mm |
| Max. viteza de mers în gol | 1700 min-1 |
| Numărul de grade de strângere | 21 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Bosch |
| Puterea | acumulator |
| RPM la viteza 1 | 450 rmp |
| RPM la viteza 2 | 1700 rmp |
| Tip cartus | prindere rapidă |
| Tip instrument | Neaccentuat |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Verso | da |
| Voltajul bateriei | 18 V |
| Tip | reîncărcabil |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Impecabilă calitate și garanție oficială de la importator BOSCH. Hyper sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, oferte speciale, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a internet-megamarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru încredere!















































































































































































