









Rucsac pentru notebook Thule EnRoute TEBP-315
| Buzunar exterior | 2 |
| Capacitate totală | 20 l |
| Compartiment pentru laptop | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Compartiment pentru telefon | da |
| Compartiment suplimentar | da |
| Culoarea | verde |
| Descrierea materialului | nailon |
| Dimensiunea compartimentului principal | 34.9 x 24.9 x 2.7 cm |
| Dimensiunea notebook-ului | 15.6" |
| Genul | Unisex, adultii |
| Greutatea | 0.88 kg |
| Inaltimea | 455 mm |
| Latimea | 210 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Maniere | mâner superior |
| Materiale | nailon |
| Numărul de compartimente | 3 |
| Numele culorii | verde |
| Pe roți | nu |
| Tip geanta | Rucsac pentru notebook |
| Tip | rucsacuri |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor Thule. Hyper sortiment și alegere produselor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și de asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a magazinului-online Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!














































































































































































