









Nivel laser AEG CLG330-K
| Clasa laser | 2 |
| Direcția razelor | Orizontal vertical |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Fir | 1/4" |
| Garantie | 12 l |
| Greutate de nivel | 710 g |
| Interval de autonivelare | ± 3° |
| Lungime de undă | 520 нm |
| Numărul de grinzi | 3 |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Producător | AEG |
| Putere laser | 1 мVт |
| Puterea | 3 x AA |
| Raza de operare cu receptor ∅ | 50 m |
| Specificații suplimentare | suport magnetic inclus |
| Timp de măsurare | 5 сек |
| Tip | niveluri cu laser |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la producător AEG. Bogat sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
De asemenea posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a online hipermarketului Tshop.md. Vă mulțumim pentru cumpărături!

































































































































































