



Nivel laser DeWalt DCE074D1R-QW
| Clasa de protectie | IP 54 |
| Clasa laser | 3 |
| Dezactivați alinierea | da |
| Dimensiunile nivelului | 460х330х330 mm |
| Direcția razelor | Orizontal vertical |
| Domeniu de funcționare fără receptor ∅ | 45 m |
| Domeniu de lucru | 45 m |
| Greutate de nivel | 7860 g |
| Lungime de undă | 650 нm |
| Numărul de grinzi | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Producător | DeWalt |
| Putere laser | 5 mW |
| Puterea | acumulator |
| Raza de operare cu receptor ∅ | 450 m |
| Receptor inclus | da |
| Timp de rulare maxim | 5 h |
| Trepied inclus | nu |
| Tip | niveluri cu laser |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor DeWalt. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Și printre toate celelalte posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, bonuri și multe altele - tot asta pentru partenerii noștri a megamarketului online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru cumpărături!


































































































































































