





Nivela cu laser BOSCH GCL2-50G+RM10+BT150
| Clasa laser | 2 |
| Direcția razelor | Orizontal vertical |
| Domeniu de funcționare fără receptor ∅ | 15 m |
| Filet trepied | 1/4" |
| Fir | 1/4" |
| Garantie | 12 l |
| Greutate de nivel | 580 g |
| Înălțimea maximă a trepiedului | 1570 mm |
| Înălțimea minimă a trepiedului | 550 mm |
| Interval de autonivelare | ± 4° |
| Lungime de undă | 540 нm |
| Numărul de grinzi | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Producător | Bosch |
| Puterea | 4 baterii 1,5 V LR6 (AA) |
| Raza de operare cu receptor ∅ | 50 m |
| Specificații suplimentare | suport 10 RM inclus |
| Trepied inclus | da |
| Tip | niveluri cu laser |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Excelentă calitate și garanție oficială de la furnizor BOSCH. Mega sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, imagini, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, bonuri și multe altele - tot asta pentru oaspeții noștri a megamarketului-online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!































































































































































