





Nivela cu laser BOSCH GLL 3-50
| Clasa laser | 2 |
| Dezactivați alinierea | da |
| Direcția razelor | Orizontal vertical |
| Domeniu de funcționare fără receptor ∅ | 10 m |
| Fir | 1/4", 5/8" |
| Garantie | 24 l |
| Greutate de nivel | 900 g |
| Interval de autonivelare | ± 4° |
| Lungime de undă | 635 нm |
| Numărul de grinzi | 3 |
| Producător | Bosch |
| Puterea | 4 baterii 1,5 V LR6 (AA) |
| Raza de operare cu receptor ∅ | 50 m |
| Timp de rulare maxim | 18 h |
| Trepied inclus | nu |
| Tip | niveluri liniare |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la producător BOSCH. Mega sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Inclusiv posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba expertul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cadouri, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a internet-magazinului Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!































































































































































