





Nivela laser Dewalt DW088K+Telemetru cu laser Dewalt DW099
| Clasa laser | 2 |
| Dimensiuni | 248x245x115 mm |
| Domeniu de măsurare max. | 15 m |
| Domeniu de măsurare min. | 50 m |
| Filet trepied | 1/4 " |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 1.79 kg |
| În plus | Telemetru DW099 inclus |
| Lungime de undă | 637 нm |
| Precizia măsurătorilor | ±0.3 mm |
| Producător | DeWalt |
| Putere laser | 1 W |
| Tip | niveluri cu laser |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător DeWalt. Gigant sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, importatorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
În plus posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a online megamarketului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!


































































































































































