







Cort Cascade Design Cort Mutha Hubba NX V2
| Cadru | aluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 0040818093047 |
| Copertina impermeabila | 1200 mm |
| Greutatea | 2.19 kg |
| Inaltimea | 112 cm |
| Număr de locuri | 3 |
| Numărul de intrări | 2 |
| Numărul de vestibule | 2 |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Producător | Cascade Design |
| Rezistenta la apa de jos | 3000 mm |
| Sezonalitate | Primavara vara toamna |
| Tip | corturi de camping |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la producător Cascadedesigns. Gigant sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, poze, furnizorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba operatorul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930960 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, reduceri, certificate cadou și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a online magazinului Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru încredere!





























































































































































