









Cort Hannah Space 4 Capulet
| Baldachin | da |
| Buzunare interioare | da |
| Cod de bare (EAN) | 8591203088404 |
| Copertina impermeabila | 3000 mm |
| Culoarea | oliva |
| Cusături impermeabile | da |
| Dimensiuni (lxlxh) | 4.8x1.9 m |
| ferestre de aerisire | da |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 13 kg |
| Inaltimea | 190 cm |
| Lungime | 480 cm |
| Material cort | poliester |
| Număr de camere | 2 |
| Număr de locuri | 4 |
| Numărul de intrări | 2 |
| Numărul de vestibule | 1 |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Producător | Hannah |
| Rezistenta la apa de jos | 7000 mm |
| Tip | corturi de camping |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Cea mai bună calitate și garanție oficială de la producător Hannah. Hyper sortiment și alegere mărfurilor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
Împreună cu asta posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba managerul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, bonusuri, reduceri, cupoane și multe altele - tot asta pentru clienții noștri a megamarketului online Tshop.md. Vă suntem recunoscători pentru fidelitate!








































































































