









Cort Hannah Rider 2 Thyme
| Cadru | duraluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 8591203975087 |
| Copertina impermeabila | 4000 mm |
| Culoarea | verde |
| Dimensiuni (lxlxh) | 1.40x3.10x1.10 m |
| Garantie | 12 l |
| Geanta de compresie | da |
| Greutatea | 2.6 kg |
| Material cort | poliester |
| Număr de camere | 1 |
| Număr de locuri | 2 |
| Numărul de intrări | 1 |
| Numărul de straturi | 2 |
| Producător | Hannah |
| Rezistenta la apa de jos | 10000 mm |
| Sezonalitate | tot sezonul |
| Tip | corturi de trekking |
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Înaltă calitate și garanție oficială de la furnizor Hannah. Hyper sortiment și alegere modelelor, produse noi pe piață, precum și accesorii și componente. ✅ Informații complete despre produs: descriere, caracteristici, fotografii, producătorul și recenzii - puteți găsi în fișa produsului.
În plus posibilitatea de a pune o întrebare despre produs, adăugați la comparație, favorite, coșul de cumpărături sau cumpărați cu un singur clic. ⭐️ Puteți întreba consultantul nostru online orice întrebare care vă interesează la numărul de telefon ☎️ 079930950 sau scrieți-ne prin online chat, messengeri sau rețele sociale, folosind funcționalitatea site-ului din colțul din dreapta jos.
Program de fidelizare, cashback, oferte speciale, cupoane și multe altele - tot asta pentru cumpărătorii noștri a megamarketului online Tshop.md. Vă mulțumim pentru fidelitate!








































































































