




Stoc epuizat





Cort Cascade Design Elixir 2 Tent V2
| Cadru | aluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 0040818103111 |
| Copertina impermeabila | 1500 mm |
| Greutatea | 2.64 kg |
| Inaltimea | 102 cm |
| Număr de locuri | 2 |
| Numărul de intrări | 2 |
| Numărul de vestibule | 2 |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Producător | Cascade Design |
| Rezistenta la apa de jos | 3000 mm |
| Sezonalitate | Primavara vara toamna |
| Tip | corturi de trekking |
Cort Cascade Design Elixir 2 Tent V2
6 690 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |





























































































































































