

Stoc epuizat


Cort Pinguin Summit 3
| Cadru | duraluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 8592638116342 |
| Copertina impermeabila | 4000 mm |
| Garantie | 6 l. |
| Greutatea | 4.1 kg |
| Inaltimea | 125 cm |
| Număr de locuri | 3 |
| Numărul de intrări | 1 |
| Numărul de straturi | 2 |
| Numărul de vestibule | 1 |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Producător | Pinguin |
| Rezistenta la apa de jos | 10000 mm |
| Sezonalitate | tot sezonul |
| Tip | corturi turistice |
Cort Pinguin Summit 3
5 490 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Описание Палатка Pinguin Summit 3 Green
Трехместная экспедиционная палатка предназначена для горного туризма и альпинизма. Поскольку палатка разрабатывалась для применения в суровых условиях, несущий каркас палатки был изменен, по сравнению с классическим: три дюралюминиевых дуги пересекаются в четырех местах, что обеспечивает превосходную ветроустойчивость.














































































































































