



Stoc epuizat




Cort Pinguin Echo 1
| Cadru | duraluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 8592638141542 |
| Copertina impermeabila | 4000 mm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 1.8 kg |
| În plus | buzunare de perete |
| Inaltimea | 95 cm |
| Număr de locuri | 1 |
| Numărul de intrări | 1 |
| Numărul de straturi | 2 |
| Numărul de vestibule | 1 |
| Producător | Pinguin |
| Rezistenta la apa de jos | 10000 mm |
| Sezonalitate | Primavara vara toamna |
| Tip | corturi de trekking |
Cort Pinguin Echo 1
4 655 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Описание Палатка Pinguin Echo 1 Green
Палатка Pinguin ECHO — ультралегкая палатка для альпинизма и высокогорных восхождений для тех, кто экономит место и вес в рюкзаке. Расчитана на 1го человека к с одинм входом и тамбуром для вещей. Палатка 2х слойная, что помогает избежать выпадения конденсата. Так же имеется вентилирующее окошко.
— кармашки для мелочей внутри палатки
— проклеенные швы














































































































































