

Stoc epuizat


Cort Pinguin Gemini 150
| Cadru | duraluminiu |
| Cod de bare (EAN) | 8592638111040 |
| Copertina impermeabila | 4000 mm |
| Garantie | 12 l |
| Greutatea | 3.5 kg |
| În plus | buzunare de perete |
| Inaltimea | 110 cm |
| Număr de locuri | 2 |
| Numărul de intrări | 2 |
| Numărul de straturi | 2 |
| Numărul de vestibule | 2 |
| Plasă contra țânțarilor | da |
| Producător | Pinguin |
| Rezistenta la apa de jos | 10000 mm |
| Tip | corturi turistice |
Cort Pinguin Gemini 150
4 590 MDL
| Livrarea în Chișinău | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 500 MDL Prețul livrării în Chișinău cumpărăturilor până la 500 MDL — 50 lei |
| Livrarea în Moldova | Gratis! *cu condiția comenzii mai mari de 3000 MDL Prețul livrării în Moldova cumpărăturilor până la 3000 MDL — 100 lei |
| Ridicarea personală | Ridicarea personală a produselor o puteți face de la depozitul nostru. Adresa depozitului: or. Chișinău, str. Alba Iulia 113 |
| Livrare urgentă în Chișinău (1-3 ore) | 100 lei |
Описание Палатка Pinguin Gemini 150 Green
Палатка Pinguin Gemini 150 имеет очень удачную конструкцию: две перекрещивающиеся дуги, выполненные из прочного дюралюминиевого сплава, обеспечивают палатке превосходную ветроустойчивость, а верхняя консольная дуга увеличивает пространство в тамбурах.
— антимоскитная сетка на входах внутренней палатки
— компрессионный мешок
— два вентиляционных клапана на тенте
— штормовые оттяжки для дополнительной устойчивости
— карманы для мелких вещей, подвесная полка
— каркас 3 дуги дюралюминий 7001 T6 (9.5 мм)
— материал тента палатки полиэстер, покрытие PU на 4 000 мм Н2О, SL, проклеенные швы
— материал дна платки нейлон PU на 10 000 мм Н2О, проклеенные швы
— внутренняя палатка нейлон рипстоп воздухопроницаемый














































































































































